Суд повернув Національному університету оборони 25 га земель вартістю понад 2 млн грн

Судом задоволено позов прокуратури регіону щодо повернення земель Національного університету оборони України площею 25 га орієнтовною вартістю понад 2 млн грн. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Центрального регіону України з нагляду за додержанням законів у військовій сфері.

Згідно з повідомленням, окружний адміністративний суд м. Києва 5 листопада задовольнив позов прокуратури Центрального регіону України з нагляду за додержанням законів у військовій сфері та визнав протиправним та скасував рішення виконавчого комітету Колонщинської сільської ради Макарівського району Київської області про передачу в постійне користування земель Національного університету оборони України площею 25 га орієнтовною вартістю понад двох мільйонів гривень у Макарівському районі Київської області об'єднанню мисливців та рибалок.

Крім того, рішенням суду визнано протиправним та скасовано виданий зазначеній громадськоій організації державний акт на право постійного користування цією земельною ділянкою.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся