Суд повернув у держвласність України магістральний нафтопровід

НовиниНадзвичайні події    17.03.2015 - 18:08

Суд касаційної інстанції сьогодні, 17 березня, повернув у державну власність України магістральний нафтопродуктопровід Самара-Західний напрямок і Грозний-Армавір-Трудова. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ГПУ.

"За ініціативи Генеральної прокуратури України 1433 км нафтопродуктопроводу" Самара-Західний напрямок і Грозний-Армавір-Трудова, що проходить по території України, витребувано у державну власність з незаконного володіння дочірнього підприємства "Прикарпатзахідтранс" Південно-Західного відкритого акціонерного товариства трубопровідного транспорту нафтопродуктів Російської акціонерної компанії "Транснафтопродукт", - йдеться в повідомленні.

У повідомленні наголошується, що нафтопровід з 24 серпня 1991 р. став власністю України. Однак їм продовжило незаконно користуватися "Прикарпатзахідтранс" для транспортування по території України російських світлих нафтопродуктів.

"У зв'язку з цим Генеральна прокуратура України з метою захисту державних інтересів звернулася з позовом про визнання права власності на вказане майно за державою та витребування його із незаконного володіння комерційної структури. Рішеннями судів першої та апеляційної інстанцій позов прокурора було задоволено повністю. В той же час ДП "Прикарпатзахідтранс" та ряд акціонерних компаній Російської Федерації, не залишаючи спроб залишити у своєму володінні нафтопродуктопровід, оскаржували судові рішення у Вищий господарський суд України", - відзначили в ГПУ.

Проте суд погодився з доводами прокурора та судові рішення залишив без змін.

Нагадаємо, прокуратура порушила справу проти судді, який передав приватному підприємству нафту на 171 млн грн.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top