Суд у Чехії визнав незаконною діяльність посередника у генконсульстві у Львові

Понеділок 21 червня 2010 20:25

Суд у Празі визнав минулого тижня Міністерство закордонних справ Чехії винним у справі незаконного вибирання грошей з українських громадян у Генеральному консульстві Чеської Республіки у Львові, передає радіо "Свобода".
Відповідно до вироку, чеська держава повинна повернути 161 громадянинові України гроші, які вони заплатили чеській приватній фірмі під час реєстрації в генконсульстві.
161 громадянин України подав раніше в суд скаргу на Міністерство закордонних справ Чехії за те, що Генеральне консульство у Львові протягом 9 місяців, починаючи від липня 2008 року, змушувало прохачів до додаткової оплати за послуги посередника.
Отримані додаткові гроші в сумі в перерахунку 15 доларів від особи йшли на рахунок чеської приватної фірми, яка мала домовленість із МЗС Чехії.
Як повідомляють чеські засоби інформації, таким чином приватна фірма зібрала від близько 30 тисяч українських громадян суму в 500 тис. дол.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся