Суд зняв арешт з рахунків однієї з компаній екс-глави Мінекології Злочевського

НовиниНадзвичайні події    02.08.2016 - 14:02
Фото: рахунки компанії Злочевського розблоковані
Фото: рахунки компанії Злочевського розблоковані
Суд відпустив з-під варти першого заступника голови ОПЗ Щурикова Суд відпустив голову наглядової ради ОПЗ Перелому під домашній арешт

Суд прийшов до висновку, що арешт був накладений без достатніх доказів престпуных дій

Апеляційний суд Києва зняв арешт з компанії "Парі" газодобувного холдингу Burisma колишнього міністра екології та природних ресурсів Миколу Злочевського. Про це свідчить постанова від 25 липня 2016 року в Єдиному реєстрі судових рішень.

Адвокат ТОВ "Парі" Бєлов А.Г. подав апеляційну скаргу з проханням скасувати рішення Печерського районного суду р. Києва від 1 липня 2016 року про накладення арешту на майно та накладення арешту на грошові кошти, видаткові операції та цінні папери, які знаходяться на рахунках ТОВ "Парі".


"Постанова слідчого судді необгрунтовано в частині правових підстав для накладення арешту і містить у собі лише цитування відповідних статей процесуального закону. Крім того, посилання судді на те, що арештоване майно відповідає критеріям, зазначеним у ст. 98 КПК України, не відповідає дійсності, оскільки зазначені грошові кошти, видаткові операції та цінні папери ТОВ "Парі" таким критеріям не відповідають і не є матеріальними об'єктами (предметами), могли бути знаряддям вчинення злочину і не можуть зберігати на собі сліди злочину", - йшлося у скарзі.

Апеляційний суд, розглянувши обставини справи, постановив скасувати постанову слідчого судді та задовольнити апеляційну скаргу представника "Парі". Таким чином, суд зняв арешт з грошових коштів та видаткових операцій, цінних паперів , що знаходяться на рахунках ТОВ "Парі".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, суд заарештував ще 14 свердловин компанії екс-міністра екології Злочевського.

Читайте в розділі

Затриманий глава правління "Київенергохолдингу" Бондар планував втечу в ДНР

Мітингувальники під "Нафтогазом" вимагають, щоб Коболєв відповів за зрив модернізації ГТС

ГПУ затримала екс-голову правління "Київенергохолдингу" Бондаря, - джерело

On Top