Суд розгляне 27 позовів до "дніпропетровських терористів" щодо відшкодування 1,4 млн грн

НовиниСуспільство    25.12.2012 - 19:49

Індустріальний суд Дніпропетровська, де слухають справу обвинувачених у тероризмі, розгляне 27 цивільних позовів на загальну суму 1,4 млн грн до обвинувачених, повідомила сьогодні на засіданні суддя Вікторія Ігнатенко, передає радіо "Свобода".

За її даними, позивачами у справі виступають фізичні і юридичні особи: і потерпілі від вибухів, і власники пошкоджених автомобілів, а також міська влада, яка вимагає відшкодувати збитки за понівечені вибухами трамвайні зупинки, та одна з торговельних мереж, де спрацювала вибухівка.

Позов на найбільшу суму подав Валерій Рудковський, який втратив руку внаслідок вибуху у Дніпропетровську. Чоловік вимагає виплатити йому 400 тис. грн як компенсацію моральних і матеріальних збитків.

Раніше юристи заявляли, що в Україні немає відповідного закону, який би регулював грошову допомогу потерпілим від терактів.

27 квітня цього року в Дніпропетровську вздовж центрального проспекту сталося чотири вибухи. Потерпіла 31 людина. У червні Генеральна прокуратура заявила про затримання чотирьох чоловіків, підозрюваних у скоєнні вибухів у Дніпропетровську. За офіційною версією, мотив у них був корисливий: чоловіки вимагали 3,5 млн дол. Серед обвинувачених - дніпропетровський політолог Віктор Сукачов та його приятелі Віталій Федоряк, Дмитро Рева, Лев Просвірнін. Їх також звинувачують у скоєнні ще семи терактів у містах України.

Читайте також: "Дніпропетровським терористам" оголосили обвинувальний висновок

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top