"Дніпропетровським терористам" оголосили обвинувальний висновок

НовиниСуспільство    25.12.2012 - 16:24

В Індустріальному районному суді Дніпропетровська сторона обвинувачення сьогодні завершила оголошувати обвинувальний висновок чотирьом підозрюваним у скоєнні вибухів у Дніпропетровську й інших містах України. Про це повідомляє радіо "Свобода".

Оголошення висновку тривало сім засідань, його текст займає понад 400 сторінок.

За текстом висновку, обвинувачені в пособництві Дмитро Рева і Лев Просвірін не визнали провину, водночас обвинувачені в організації терактів провину визнають: Віталій Федоряк - повністю, політолог Віктор Сукачов - частково.

Водночас Сукачов сьогодні заявив, що йому "незрозумілі докази обвинувального висновку, вони голослівні".

Наступне засідання суду призначене на 9 січня 2013 року. Судді почнуть опитувати свідків.

27 квітня цього року в Дніпропетровську вздовж центрального проспекту сталося чотири вибухи. Постраждала 31 людина. У червні Генеральна прокуратура заявила про затримання чотирьох чоловіків, підозрюваних у скоєнні вибухів у Дніпропетровську. За офіційною версією, мотив у них був корисливий: чоловіки вимагали 3,5 млн дол. Серед підсудних - дніпропетровський політолог Віктор Сукачов і його приятелі Віталій Федоряк, Дмитро Рева, Лев Просвірнін. Їх також обвинувачують у скоєнні ще семи терактів у містах України.

Читайте також: Обвинувачені у скоєнні дніпропетровських терактів були незадоволені проведенням Євро-2012 і політичною ситуацією, - обвинувачення

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top