ru ua

Суд відпустив Гаврилову під особисте зобов'язання

Суд відпустив Гаврилову під особисте зобов'язання Фото: Лідія Гаврилова (УНІАН)

Гаврилову підозрюють у незаконному збагаченні

Солом'янський районній суд Києва обрав запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання строком на два місяці (до 25 березня 2018 року) для глави Державної аудиторської служби Лідії Гаврилової. Про це заявив прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Віталій Кравець в ефірі "112 Україна".

Так, суд відпустив Гаврилову під особисте зобов'язання. Рішення суду оскарженню не підлягає.

"Для мене буде передчасно коментувати судове рішення, я хотів би бачити його повний текст. Тим більше, що це судове рішення не оскаржується і є остаточним, ми з ним згодні. Є деякі технічні моменти, які ми почули, про його дію до 25 березня", - зазначив він.

Кравець також додав, що слідство у справі Гаврилової буде продовжуватися.

"Слідство буде продовжуватися. Ми вдячні суду, що надав нам можливість належним чином контролювати поведінку підозрюваної. Я думаю, що ми постараємося в максимально стислі строки завершити розслідування і передати вже до суду для розгляду справи по суті…Хіба що підозрювана зможе нас переконати, що вона набула 10 млн абсолютно законно, тоді ми готові переглянути процесуальне рішення", - зазначив він.

У свою чергу, Гаврилова заявила, що задоволена рішенням суду.

"Я сьогоднішнім рішенням задоволена, в тім сенсі, що нарешті почнеться активна фаза дій. Я посадовець, я поважаю роботу НАБУ і закликаю, щоб вони поважали мою позицію", - заявила вона.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що САП просила суд призначити голові Держаудитслужби Гавриловій заставу в 1 млн гривень.