Суд відмовився вивчати відеозапис затримання Савченко

НовиниНадзвичайні події    18.01.2016 - 16:50
Фото: Надія Савченко
Фото: Надія Савченко

Таке рішення суддя пояснив тим, що вивчення відеозапису "не означає, що захист щось отримає"

Донецький міський суд Ростовської області (РФ) відхилив клопотання адвокатів української льотчиці, народного депутата Надії Савченко про перегляд відеозапису затримання їхньої підзахисної в Луганській області влітку 2014 року. Таке рішення суддя пояснив тим, що вивчення відеозапису "не означає, що захист щось отримає", повідомляє "Радіо свобода".

Раніше адвокати Савченко представили докази того, що вона була викрадена з території України і вивезена до Росії. За їхніми даними, до викрадення причетний лідер угруповання ЛНР Ігор Плотницький, а також кілька російських слідчих, зокрема, підполковник ФСБ Сергій Почечуєв. Відповідні документи були надані захисту українською стороною. Проте суд відмовився долучати їх до матеріалів справи, як і докази того, що Савченко не могла коригувати вогонь із радіовежі, в чому її звинувачують, оскільки на цю вежу фізично неможливо вилізти.

Зазначимо, у Росії Савченко звинувачують у причетності до вбивства двох співробітників ВДТРК і незаконному перетині російського кордону. Вона всі звинувачення відкидає.

Нагадаємо, міністр закордонних справ України Павло Клімкін попросив верховного представника Європейського союзу із закордонних справ і політики безпеки Федеріку Могерини забезпечити присутність європейських дипломатів на суді над льотчицею Надією Савченко в Росії.

On Top