Суд відмовив НАБУ у відстороненні Щурікова з топ-менеджмента ОПЗ

НовиниПолітика    12.09.2016 - 20:50
Фото: Микола Щуріков
Фото: Микола Щуріков

Про це йдеться в ухвалі Солом'янського райсуду за підписом слідчого судді Алли Демидівської

Солом'янський районний суд міста Києва постановив відмовити Національному антикорупційному бюро України (НАБУ) і Спеціаліцізованной антикорупційної прокуратурі (САП) в задоволенні клопотання про відсторонення Миколи Щурікова з посади першого заступника голови правління ПАТ "Одеський припортовий завод" (ОПЗ). Про це з посиланням на відповідну ухвалу за підписом слідчої судді Алли Демидівської повідомив Щуріков у своєму Facebook.

"Ухвала слідчого судді може бути оскаржена протягом п'яти днів з моменту її оголошення безпосередньо до Апеляційного суду міста Києва", - йдеться в опублікованому Щуріковим документі Солом'янського райсуду від 12 вересня 2016.

"Сьогодні НАБУ програло суд щодо відсторонення мене від посади заступника директора і першого заступника глави правління ПАТ" ОПЗ ". Це ще одне підтвердження того, що всі звинувачення на мою адресу безпідставні і сфабриковані", - написав фігурант "справи про ОПЗ".

.

 
 

Нагадаємо, раніше сьогодні перший заступник голови правління ВАТ "Одеський припортовий завод" Микола Щуріков засвітився у ЗМІ зі скаргою на Михайла Саакашвілі (звернення обсягом 112 сторінок, - ред.) - про "скоєння губернатором Одеської області у співучасті з іншими особами ряду злочинів щодо "Одеського припортового заводу".

Зокрема, мова у його листі на адресу нардепів йде про протидію законній господарській діяльності, службовій підробці, зловживанні службовим становищем, завідомо неправдиве повідомлення про злочин (статті 206, 364, 366, 383 Кримінального кодексу України).

On Top