Суд зобов'язав хокейний клуб "Сокіл Київ" повернути 29 га землі у Пущі-Водиці

Середа 10 квітня 2013 09:45

Господарський суд задовольнив позов прокуратури Оболонського району м. Києва та зобов'язав ТОВ "Хокейний клуб "Сокіл Київ" повернути до комунальної власності майже 29 га землі у Пущі-Водиці. Про це повідомила прес-служба прокуратури Оболонського району м. Києва.

Київрада наприкінці 2007 р. уклала з "Сокіл Київ" договір оренди майже 29 га землі вартістю майже 50 млн грн на вул. Міській у Пуща-Водицькому лісництві Святошинського лісопаркового господарства для будівництва спортивно-оздоровчого комплексу з льодовим стадіоном і адміністративною будівлею.

Прокурорською перевіркою встановлено, що будівництво спортивного комплексу й досі не розпочато та з червня 2012 р. хокейний клуб систематично не сплачує орендну плату.

"Згідно з інформацією Державної податкової інспекції у Оболонському районі м. Києва, розмір боргу за оренду землі складав майже 1 млн грн. За законодавством систематична несплата земельного податку або орендної плати є підставою припинення права користування земельною ділянкою. У позові прокуратура вимагала припинити право орендаря на користування земельною ділянкою та зобов'язати "Сокіл Київ" повернути її до комунальної власності", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, хокейний клуб "Сокіл Київ", заснований у 1963 р. Власником клубу є бізнесмен Сергій Тарута.

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся