Суд Литви має намір допитати Горбачова у справі про штурм телецентру у Вільнюсі в 1991

НовиниНадзвичайні події    17.10.2016 - 15:59
Фото: Михайло Горбачов
Фото: Михайло Горбачов
Суд зобов'язав власника "Дельта Банку" повернути 4 млрд гривень боргу "Ощадбанку" Українські "диверсанти" Панов і Захтєй знаходяться в Москві

Горбачов викликаний до суду як свідок

Суд Литви викликав на допит колишнього президента СРСР Михайла Горбачова у справі про штурм телецентру у Вільнюсі в 1991 році. Про це повідомляє ВВС.

Як наголошується, в ході штурму телевежі і будівлі Комітету радіо і ТБ у Вільнюсі 13 січня 1991 року радянськими військовими загинули 14 людей, сотні отримали поранення. У зв'язку з цим було порушено одну з найбільших в історії литовського правосуддя справ, яку у 2010 році було перекваліфіковано на воєнний злочин.

Як повідомляється, Горбачов викликаний до суду як свідок. Ідея залучити Горбачова як свідка належить синові загиблого під час цих подій Аполінараса Повілайтіса. Він вважає, що Горбачов міг знати про те, що військові збираються піти на штурм телецентру, який відстоювали демонстранти, і відкрили вогонь по натовпу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) допитало міністра внутрішніх справ Арсена Авакова у справі про так звану "чорну бухгалтерію" Партії регіонів.

Читайте в розділі

У Києві у жінки вкрали більше мільйона доларів

За час АТО на Донбасі загинули майже 500 жінок, - Геращенко

У результаті вибуху на північному сході Кенії загинули 12 осіб

On Top