ru ua

Суд конфіскував нафтопродукти Курченка на 800 млн гривень

Суд конфіскував нафтопродукти Курченка на 800 млн гривень Фото: Сергій Курченко (metalist.ua)

Частина конфіскованого палива знаходиться на нафтобазах в Одеській області

Київський районний суд Одеси в рамках розслідування схем бізнесмена Сергія Курченка конфіскував нафтопродукти на суму понад 800 млн гривень. Про це у Facebook повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

Повідомляється, що в Одеській області конфіскували близько 100 тис. тонн нафтопродуктів в рамках розслідування "злочинної схеми Курченка".

"Вказане паливо надійшло на територію України для реалізації злочинною організацією під керівництвом Курченка без сплати митних платежів. Загальна вартість конфіскованого за рішенням Київського районного суду Одеси палива складає більше 800 млн гривень", - зазначила Сарган.

За її словами, через те, що в ході розслідування суд дозволив реалізацію арештованого палива, в даному випадку застосована спеціальна конфіскація за всім цим нафтопродуктів або коштів, одержаних від їхньої реалізації, у тому числі процентів. Частина конфіскованого палива знаходиться на нафтобазах.

"Крім того, від реалізації частини нафтопродуктів до бюджету у вигляді податків вже виплачено понад 300 млн гривень, на рахунках банківських установ перебуває понад 100 млн гривень, на які нараховано понад 13 млн гривень відсотків тощо", - додала Сарган.

С - СПЕЦКОНФІСКАЦІЯ На Одещині на користь держави конфісковано нафтопродукти вартістю понад 800 млн грн у рамках розсл...

Опубліковано Ларисою Сарган 13 листопад 2017 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що "Ощадбанк" забрав за борги будівлю в центрі Києва, яка раніше належала "Брокбізнесбанку". Кінцевим бенефіціаром фінансової установи був Сергій Курченко.