"Ощадбанк" забрав за борги будівлю банку Курченко

Понеділок 25 вересня 2017 11:55
"Ощадбанк" забрав за борги будівлю банку Курченко
Фото: "Ощадбанк" забрав за борги будівля банку Курченко (metalist.ua)

Збанкрутілий "Брокбізнесбанк" заборгував "Ощадбанку" 200 млн гривень

Державний "Ощадбанк" в позасудовому порядку набув право власності на нерухоме майно по вул. Саксаганського у Києві, яке раніше належало "Брокбізнесбанку" (кінцевий бенефіціар Сергій Курченко). Про це повідомляє прес-служба "Ощадбанку".

Як повідомляється, в 2013 році зазначена нерухомість була передана у заставу "Ощадбанку" ТОВ "Капітал Інвест ЛТД" в забезпечення за кредитним договором, який був укладений між ПАТ "Ощадбанк" та ПАТ "Брокбізнесбанк" на суму 200 млн. гривень. Колишні власники "Брокбізнесбанку" були також бенефіціарами зазначеної компанії.

Оскільки "Брокбізнесбанк" не виконав свої зобов'язання за кредитним договором, "Ощадбанк" в судовому порядку протягом більш ніж трьох років намагався отримати задоволення своїх вимог, у тому числі за рахунок заставного нерухомого майна.

З метою компенсації заборгованості, що "Ощадбанк" має намір виставити зазначену будівлю на електронні торги.

Нагадаємо, восени 2016 року екс-власник "Брокбізнесбанку" Олександр Буряк забрав із збанкрутілого банку Курченко 63 кг золота.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся