ru ua

Суд над командиром батальйону ОУН Коханівським знову перенесли

Суд над командиром батальйону ОУН Коханівським знову перенесли Фото: Микола Коханівський (facebook.com/Микола Коханівський)

Через неявку адвокатів суд у справі Коханівського знову переноситься

Святошинський районний суд Києва переніс розгляд справи по суті командира добровольчого батальйону ОУН Миколи Коханівського на 28 березня. Про це в залі суду оголосив суддя, передає кореспондент РБК-Україна.

Зокрема, суд був перенесений через відсутність на засіданні адвокатів.

"Від одного із захисників Доманського дійсно надійшло повідомлення про те, що він знаходиться в іншому судовому процесі. Також надійшла заява та клопотання від захисника Веремеєнко, де він зазначає, що знаходиться на комплексному медобстеженні. Він просить не проводити судове засідання без нього. Таким чином відсутні захисники Надич, Веремеєнко, Доманський і сам обвинувачений. Суд відкладає розгляд і призначає дату наступного засідання на 28 березня на 14.00", - сказав суддя.

Так, 28 лютого у Святошинському районному суді міста Києва відбулося підготовче судове засідання по справі. Під час підготовчого судового засідання обвинувачений і його захисники-адвокати заявили клопотання про повернення обвинувального акта прокурора у зв'язку з його невідповідністю вимогам Кримінально-процесуального кодексу України.

Наголошується, що судом були враховані репутація Коханівського, наявність у нього стійких соціальних зв'язків, стан його здоров'я, тяжкість покарання, що загрожує останньому випадку визнання винним у вчиненні злочину, суспільну небезпеку самого кримінального правопорушення, у вчиненні якого він обвинувачується, а також наявність обґрунтувань для підозри

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, командир добровольчого батальйону ОУН Миколі Коханівському було обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту в певний час доби без застосування електронних засобів контролю для належного виконання обвинуваченим своїх процесуальних обов'язків. Як зазначається, розгляд по суті було призначено на 5 березня 2018 року.