ua ru

Суд обрав запобіжний захід ще 16 активістам

Столичні суди 22 січня розглянули клопотання про обрання запобіжного заходу 16 підозрюваним у масових заворушеннях.

Столичні суди 22 січня розглянули клопотання про обрання запобіжного заходу 16 підозрюваним у масових заворушеннях. Про це йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури м. Києва.

Згідно з повідомленням, столичними судами першої інстанції прийнято рішення про взяття під варту 11 радикально налаштованих учасників протистоянь в центрі столиці, а 5 активістам застосовано домашній арешт.

В цілому, за станом на 23 січня запобіжний захід обрано 26 підозрюваним у кримінальному провадженні щодо масових заворушень на Грушевського.

Зазначимо, вчора ввечері повідомлялося, що в Києві за останню добу затримано 70 учасників акцій протесту.

Звернемо увагу, вчора районними судами м. Києва за клопотанням слідчих і прокуратури першим 10 підозрюваним у масових заворушеннях, що почалися 19 січня на вул. Грушевського, обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. Тоді ж прокуратура повідомила, що порушила клопотання про арешт ще 16 підозрюваних у масових заворушеннях на вул. Грушевського у Києві.

Нагадаємо, починаючи з 19 січня 2014 р. на вулиці Грушевського у Києві біля стадіону "Динамо" йде на силове протистояння між радикально налаштованими активістами і правоохоронцями. Імпульсом для конфлікту стало прийняття Радою 16 січня законів, що посилюють відповідальність громадян за порушення при участі в мітингах.

При цьому сьогодні стало відомо, що на вул. Грушевського були вбиті двоє учасників акцій протесту.