ru ua

Суд заарештував на два місяці ще 11 мітингувальників, затриманих на вул. Грушевського

Дніпровський районний суд м. Києва заарештував на два місяці ще 11 затриманих учасників протистояння на вул. Грушевського.

Дніпровський районний суд м. Києва заарештував на два місяці ще 11 затриманих учасників протистояння на вул. Грушевського. Про це повідомила прес-служба ВК "Наступ".

"Активісту Київського міського "Наступ" Руслану Мончаківському та ще десятьом учасникам протистояння на вул.. Грушевського присудили запобіжний захід у вигляді утримання під вартою прорягом 60-ти діб". - йдеться у повідомленні.

За попередньою інформацією всіх підсудних утримуватимуть в Лукянівському СІЗО.

Нагадаємо, Мончаківського та ще десятьох учасників протистояння на вул. Грушевського, заарештували 19 січня 2014 р. - у перший день протистояння на вул. Грушевського.

"Мончаківського разом із десятьма іншими мітингувальниками тримали дві доби у райвідділку і, після набуття чинності скандальних законів, тепер, інкримінували ст. 294 ч.2 ККУ з обвинуваченням в організації масових заворушень. Згідно зі статтею їм загрожувало до 15 років ув'язнення", - йдеться у повідомленні ВК "Наступ".

Нагадаємо, сьогодні районними судами м. Києва за клопотанням слідчих і прокуратури першим 10 підозрюваним у масових заворушеннях, що почалися 19 січня на вул. Грушевського, обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Також прокуратура повідомила, що порушила клопотання про арешт ще 16 підозрюваних у масових заворушеннях на вул. Грушевського у Києві.