Суд арештував власників магазинів, алкоголем з яких отруїлися у Харківській області

НовиниНадзвичайні події    26.09.2016 - 16:40
Фото: в Харківській області зафіксовано отруєння алкоголем
Фото: в Харківській області зафіксовано отруєння алкоголем

Прокуратура оскаржуватиме обрані запобіжні заходи

Суд обрав запобіжні заходи власникам магазинів, алкоголем з яких отруїлися жителі Харківської області. Про це йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Харківської області.

Начальник відділу прокуратури Харківської області Артур Оганнісян повідомив, що у вихідні судами області обрано запобіжні заходи трьом підозрюваним за ч. 3 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення товарів з недоброякісної сировини, що призвело до отруєння людей).

Так, власникам магазинів у с. Іванчуківка Ізюмського району та с. Кутузівка Харківського району обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту із застосуванням електронного засобу контролю.

"Прокуратура у клопотанні наполягала на триманні під вартою, відзначаючи як ризики можливість негативно впливати на хід слідства, зокрема на свідків. Апеляційну скаргу найближчим часом передадуть до апеляційного суду області", - йдеться у повідомленні.

Крім того, власниці мережі магазинів у Вовчанському районі обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з заставою у 275 тис. гривень.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Харківській області 13 людей загинули від отруєння алкоголем.

On Top