ru ua

Країни-члени ОПЕК завершили роботу над своєю довгостроковою стратегією

Країни-члени ОПЕК завершили роботу над своєю довгостроковою стратегією Фото: ОПЕК завершила роботу над своєю довгостроковою стратегією

Документ буде представлений на затвердження на наступній конференції ОПЕК на рівні міністрів

Члени Організації країн-експортерів нафти завершили роботу над своєю довгостроковою стратегією. Про це йдеться в прес-релізі ОПЕК за підсумками зустрічі у Відні в середу, 2 листопада.

"Рада керуючих ОПЕК завершила роботу над новою комплексною довгостроковою стратегією на зустрічі, що відбулася у Відні 2 листопада 2016 року. Документ буде представлений на затвердження на наступній конференції ОПЕК на рівні міністрів, яка має відбутися 30 листопада 2016 року", - повідомляється в релізі.

Розвиток нової стратегії, робота над якою велася протягом двох років в ході зустрічей на високому рівні, довірено Раді керуючих ОПЕК.

Це третє видання довгострокової стратегії ОПЕК. Перший подібний документ був прийнятий на 137-му засіданні ОПЕК у вересні 2005 року, а другий - на 157-ій конференції організації в жовтні 2010 року.

"Довгострокова стратегія забезпечує узгоджену і послідовну основу для реалізації місії ОПЕК сьогодні і в майбутньому. Вона встановлює конкретні цілі, досліджує сценарії зміни енергетичного ринку і формулює елементи стратегії для досягнення узгоджених цілей і вирішення виявлених ключових проблем, що стоять перед організацією", - зазначили в ОПЕК.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ціна нафти Brent піднялася вище 47 доларів за барель.