Вартість газу, відпущеного ДК "Газ України" комунальним підприємствам, зросла на 4,9 млрд грн - Е.Швидкий

Четвер 21 квітня 2011 18:29

Через зростання ціни на природний газ, відпущений в завершеному опалювальному сезоні, його вартість зросла на 4,9 млрд грн. Про це на сьогоднішній прес-конференції заявив директор ДК "Газ України" Едуард Швидкий, передає кореспондент РБК-Україна.

"Відбулося зростання ціни на природний газ. Тобто вартість природного газу, який був відпущений у минулому опалювальному сезоні, дорівнювала 11 млрд 700 млн, в цьому опалювальному сезоні цей газ вже коштував 16 млрд 600 млн грн... Ми бачимо приріст в коштах, які ми отримали від підприємств", - відзначив директор ДК "Газ України".

Він уточнив, що така істотна різниця обгрунтована ще і тим, що в 2008 і в 2009 роках проводилися розрахунки по погашенню заборгованості по різниці в тарифах. Це постанова № 440 за 2008 р. і постанова №193 за 2009 р. За ухвалою 2008 р. підприємства теплової комунальної енергетики отримали 2 млрд 400 млн грн, за ухвалою 2009 р. - 2 млрд 43 млн грн. Е.Швидкий зазначив, що з державного бюджету вони отримали ці кошти у вигляді вирівнювальної дотації.

"Таким чином, вартість газу зросла, але об'єм розрахунків ми утримали і навіть підвищили", - сказав Е.Швидкий, додавши, що в порівнянні з минулим опалювальним сезоном рівень розрахунків зріс на 1% і склав 53%.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся