Вартість активів МОК за президентства Жака Рогге зросла майже до 1 млрд дол

Ціна активів Міжнародного олімпійського комітету (МОК) становить майже 1 млрд дол, збільшившись за останні 11 років у дев'ять разів. 

Ціна активів Міжнародного олімпійського комітету (МОК) становить майже 1 млрд дол, збільшившись за останні 11 років у дев'ять разів. Про це повідомляє Reuters.

За словами президента МОК Жака Рогге, який у 2001 р. змінив Хуана Антоніо Самаранча, він збільшив вартість активів організації, незважаючи на світові фінансові потрясіння, з 105 млн дол до 901 млн дол за станом на 31 грудня 2012 р.

"Така фінансова солідність пов'язана із збільшеною виручкою від спонсорських контрактів і від продажу телевізійних прав", - заявив Рогге.

За словами Рогге, загальний показник доходів від телетрансляцій тільки за 2002-2004 рр.. виріс майже в два рази, на 2,2 млрд. дол

Зазначимо, що в найближчому майбутньому Рогге залишить посаду президента МОК, його наступник буде обраний у Буенос-Айресі на 125-й сесії організації. На пост президента МОК претендує також Сергій Бубка.

МОК - міжнародна організація, створена для відродження Олімпійських ігор і пропаганди олімпійського руху. Штаб-квартира комітету знаходиться в Лозанні (Швейцарія).

МОК був заснований 23 червня 1894 в Парижі за ініціативою барона П'єра де Кубертена. Першим президентом МОК був грек Деметріус Вікелас. Щорічно 23 червня святкується Міжнародний олімпійський день.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся