У США посилили вимоги до біженців

У США посилили вимоги до біженців
Фото: мігранти в США

У країні планують підвищити планку початкового відбору тих, хто просить притулку

Міністерство внутрішньої безпеки Сполучених Штатів Америки підготувало нові інструкції для імміграційних відомств США, які наказують "підвищити планку початкового відбору" тих, хто просить притулку в країні. Про це з посиланням на власні джерела повідомляє агентство Reuters.

Зазначено, що офіцери служби імміграції повинні будуть "випитувати всю необхідну інформацію", щоб зрозуміти, чи дійсно у заявника є "вагомі підстави" побоюватися переслідування на батьківщині. При цьому конкретних критеріїв, що слід вважати "обґрунтованими побоюваннями" переслідування, в документі немає.

Як уточнює агентство, інтерв'ю з біженцями проводять відразу після отримання прохання про притулок, найчастіше на кордоні або в центрах утримання мігрантів. Зазвичай, претенденти легко проходять цей етап. Ті, хто не відповідає критеріям, підлягають прискореній депортації, якщо не подали апеляцію.

Повідомляється також, що нові правила дають міграційним службам "широкі повноваження" для визначення, які заявки можуть бути з великою часткою ймовірності схвалені судом.

У Міністерстві безпеки відмовилися коментувати цю інформацію, і рекомендували поставити питання Білому дому, який не відповів на питання агентства.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент США Дональд Трамп розглядає можливість підписання нового імміграційного указу.

Читайте нас в Google News та підписуйтесь

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся