США знищують список особливо відзначених країн, що сприяють поширенню тероризму

НовиниПолітика    26.08.2011 - 19:42

Міністерство Національної Безпеки знищує список особливо відзначених країн, що сприяють поширенню тероризму, повідомляє прес-служба посольства Сполучених Штатів в Казахстані. "Бюро анулює внутрішні процедурні інструкції та переглядає внутрішні моніторингові критерії та процеси, щоб вони відображали еволюцію існуючих загроз", - йдеться в повідомленні посольства.
"Список особливо відзначених країн, як було сказано у звіті Головного Інспектора Міністерства Національної Безпеки, датований травнем 2011 року, був створений в 2003 році, є застарілим і зараз підлягає ліквідації. Внутрішні процедурні інструкції анульовані і внутрішні моніторингові критерії та процеси переглядаються. Список не був заснований на судженні, що країни, перераховані там, підтримували, фінансували або вітали тероризм. Насправді, багато держав, перераховані в цьому списку, є важливими і партнерами США в протистоянні тероризму. У міру того, як еволюціонують загрози по всьому світу, США продовжуватиме тісно співпрацювати зі своїми іноземними партнерами, щоб забезпечити безпеку людей в усьому світі", - зазначив помічник директора Відділу зв'язків з громадськістю Бюро з контролю за дотриманням імміграційного і митного законодавства Брайан Хейл.
У повідомленні американського посольства також говориться, що США "не розглядають уряд Казахстану, який будь-яким чином підтримує або просуває тероризм, і США цінують партнерство у спільній боротьбі проти тероризму".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top