В США дозволили подавати позови до Саудівської Аравії через події 11 вересня

В США дозволили подавати позови до Саудівської Аравії через події 11 вересня
Фото: родичі жертв терактів 11 вересня зможуть подати позови до Саудівської Аравії

Родичі жертв терактів 11 вересня зможуть звернутися з позовом до Саудівської Аравії

У Конгресі Сполучених штатів Америки прийняли законопроект, що дозволяє родичам жертв терактів 11 вересня звернутися з позовом до Саудівської Аравії. Про це повідомляє Bloomberg.

Наголошується, що документ дозволить владі накладати арешт на банківські рахунки і активи інших країн у США.

Крім того, ініціатива дозволить американцям, які втратили рідних при терактах 11 вересня, звернутися з позовом до Саудівської Аравії. З 19 учасників терактів 11 вересня 15 були громадянами цієї країни. За непідтвердженими даними, що отримані результати проведеного в конгресі розслідування показали, що терористи отримували допомогу від чиновників, пов'язаних із саудівською владою.

Раніше влада Саудівської Аравії погрожували, що в разі прийняття закону вони розпродадуть американські казначейські облігації і інші американські активи на загальну суму в 750 млрд доларів.

Нагадаємо, влада Сполучених Штатів Америки (США) оприлюднила раніше засекречений розділ звіту Конгресу щодо терактів 11 вересня 2001 року.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся