У США проведена найбільша за 38 років розпродаж держоблігацій

НовиниФінанси    18.11.2016 - 13:55
Фото: сталася масова розпродаж бондів США
Фото: сталася масова розпродаж бондів США

Рекордсменом продажу став Китай

Найбільші власники казначейських облігацій США у вересні провели найбільшу з 1978 року розпродаж цих цінних паперів. Про це свідчать дані Міністерства фінансів США.

Масовий "злив"

Згідно з даними відомства, у вересні світові уряди і центральні банки продали американські держоблігації на рекордну суму в розмірі 47,1 млрд доларів.

За останні 12 місяців продажі перевищили 200 млрд доларів, а загальна сума інвестицій світових урядів і центробанків опустилася до мінімальної позначки з липня 2012 року в 3,9 трлн доларів.

Що стосується рекордсменів розпродажу, то найбільшим продавцем став Китай, за місяць скоротив вкладення на 28,1 млрд доларів, до мінімального з липня 2012 року рівня 1,16 трлн доларів. На другому місці опинилась Росія з обсягом обсягом проданих цінних паперів 11 млрд доларів. І третім найбільшим реалізатором стала Саудівська Аравія, яка продала держоблігації США на 3,6 млрд доларів.

Нагадаємо, в кінці вересня український Кабмін визначив рекордно низьку ставку погашення євробондів під гарантії США.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Майже половина росіян вважає, що президентство Трампа поліпшить відносини США і РФ, - опитування Угода про ЗВТ між Євросоюзом і США поки що неможлива, - Меркель
On Top