США чекають періоди "хворобливогоболісного усвідомлення", - Лавров

НовиниПолітика    02.11.2016 - 15:06
Фото: Сергій Лавров
Фото: Сергій Лавров

Проблеми у відносинах США і РФ накопичувались задовго до початку подій в Україні

США чекають періоди "болісного усвідомлення". Про це заявив сьогодні, 2 листопада 2016 року, міністр закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров, повідомляє ТАСС.

Разом з тим, він заявив, що Москві і Вашингтону все одно доведеться домовлятися, і "чим раніше це відбудеться, тим краще".

Крім того, Лавров зазначив, що проблеми у відносинах США і РФ накопичувались задовго до початку подій в Україні.

"Вони почалися з тих пір, як США побачили, що ми не беремо під козирок кожен раз, коли обговорюємо з ними якусь міжнародну проблему, коли вони побачили, що президент Росії Володимир Путін відновлює самостійність нашої зовнішньої політики. Його курс передбачає врахування інтересів партнерів в міжнародних переговорах, а не шикування в одну шеренгу за лідером, який впевнений у своїй винятковості", - заявив Лавров.

Крім того, він процитував слова Путіна про те, що США - це велика держава, проте всі інші не повинні грати тільки за їх правилами.

"А пару-трійку місяців тому президент США Барак Обама сказав, що правила в світі повинні встановлювати саме вони. Зарозуміло, але напевно чесно...Якщо наші американські партнери так думають, то їм належить пройти через періоди досить болісного усвідомлення, що поодинці ніхто в цьому світі більше не зможе нічого зробити", - сказав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Росія готує заходи у відповідь на зростання "наступального потенціалу" НАТО.

On Top