Росія готує заходи у відповідь на зростання "наступального потенціалу" НАТО

Росія готує заходи у відповідь на зростання "наступального потенціалу" НАТО
Фото: Сергій Шойгу

Шойгу заявив, що дії НАТО підривають стратегічну стабільність у регіоні

Російська Федерація готує заходи у відповідь на зростання "наступального потенціалу" НАТО. Про це, виступаючи на засіданні спільної колегії міністерств оборони РФ і Білорусі, заявив міністр оборони Росії Сергій Шойгу, повідомляє РБК.

"Росія вимушена приймати відповідні оборонні заходи, оскільки блок НАТО на чолі з США нарощує наступальний потенціал на західному кордоні Союзної держави Росії і Білорусі", - заявив Шойгу.

За його словами, НАТО активно нарощує свій наступальний потенціал, відкриваючи нові бази і розвиваючи військову інфраструктури.

"На західних рубежах Союзної держави США та інші члени НАТО активно нарощують свій наступальний потенціал, відкриваючи нові бази і розвиваючи військову інфраструктури. Не припиняються спроби нав'язувати свою волю іншим країнам з допомогою економічного та політичного диктату, а також військової сили. Ведеться відкрита інформаційна війна", - сказав він.

Крім того, він заявив, що дії НАТО підривають стратегічну стабільність у регіоні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що НАТО розмістить батальйони в Прибалтиці до серпня 2017 року.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся