США передали 3 обладнані мобільні лабораторії для української армії

НовиниПолітика    29.09.2016 - 20:55
Фото: мобільні лабораторії
Фото: мобільні лабораторії

Приблизна вартість цих автомобілей складає 13 млн гривень

Сполучені Штати Америки передали три обладнані мобільні лабораторії для Збройних сил України. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

"29 вересня, в Національному військово-медичному клінічному центрі "Головний військовий клінічний госпіталь" відбулася передача гуманітарної допомоги від уряду США у вигляді обладнання мобільних лабораторій закладам державної санітарно-епідеміологічної служби Міністерства оборони України", - сказано в повідомленні.

Приблизна вартість цих трьох автомобілей складає тринадцять мільйонів гривень.

Фото: США передали ВСУ 3 мобільні лабораторії

Фото: мобільна лабораторія

У відомстві зазначають, що основне призначення цих автомобілей — район проведення антитерористичної операції (АТО). Однак спочатку планується, що ці машини будуть працювати у Києві, Львові та Харкові.

"Протягом найближчого періоду, після підготовки усіх фахівців, ми відправимо автомобілі до району АТО, де вони працюватимуть по трьом основним напрямкам — ОТУ "Донецьк", ОТУ "Луганськ" та ОТУ "Маріуполь". За допомогою цих трьох обладнаних мобільних лабораторій на передовій стане можливим швидке здійснення бактеріологічних досліджень. Згортання і розгортання цих автомобілей займає лише дві години", - підкреслюється в повідомленні.

Нагадаємо, у кінці серпня представники збройних сил США передали п'ять перших (із запланованих 40) автомобілів "BURTEK B4731" медичної евакуації для потреб українських воїнів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top