У США звинуватили Китай в посиленому шпигунстві за Пентагоном

НовиниНадзвичайні події    28.10.2016 - 11:34
Фото: у США заявили, що Китай посилює шпигунство за Пентагоном
Фото: у США заявили, що Китай посилює шпигунство за Пентагоном

Китайські агенти проникли в структури ФБР і Тихоокеанське командування США

Китайським шпигунам вдалося отримати доступ до секретних планів Пентагону на випадок можливого конфлікту з Пекіном. Про це повідомляє Washington Free Beacon.

Наголошується, що китайські агенти проникли в структури ФБР і Тихоокеанське командування США.

Зокрема, повідомляється, що відставний підполковник Бенджамін Пірс Бішоп, який працював у USPACOM, передав секретні дані китаянці, з якою зустрічався. Так, Бішоп розкрив інформацію, що торкалася військових планів США, дані про розгортання ядерної зброї і засекреченої доповіді щодо стратегії у відношенні Китаю.

Крім того, програміст ФБР Кунь Шань "Джо" Чунь передав Китаю документи про технології бюро в області стеження. Деяка з цієї інформації може поставити під загрозу розвідувальну мережу США.

"Серед викрадених даних були 5,6 мільйона відбитків, деякі з яких можуть бути використані для ідентифікації урядових агентів США, що працюють під прикриттям, або для копіювання біометричного матеріалу для доступу до засекречених матеріалів", - йдеться в документі.

Нагадаємо, в Денвері (столиця американського штату Колорадо) заарештували двох громадян Росії і громадянина США за звинуваченням у спробі нелегально експортувати в Російську Федерацію секретні технології.

On Top