ru ua

СПУ закликала всіх небайдужих громадян підтримати партію фінансово

Соціалістична партія України (СПУ) закликає всіх небайдужих громадян підтримати партію фінансово. Про це йдеться у відкритому листі голови партії Петра Устенка до громадян України.

"Кримінально-олігархічні клани зробили державну владу механізмом реалізаціїсвоїх інтересів, забезпечили контроль над основними засобами масової інформації, тотально використовують адміністративний ресурс, створюють для дезорієнтації виборців нові політичні проекти. Щедро фінансується з цих джерел передвиборча компанія українських "комуністів", які протягом останніх років лише імітують боротьбу за права народу.

Робиться все для того, щоб не пропустити до парламенту політичні сили, які на ділі представлятимуть інтереси більшості українських громадян.

Соціалістична партія України відкидає схеми політичної корупції та готується до передвиборчої кампанії, спираючись не на гроші кланового капіталу, а на реальну підтримку політично свідомих та відповідальних за долю своєї країни громадян. Ми пропонуємо розбудовувати в Україні громадянське суспільство та демократичний соціалізм- перевірену практикою тривалого суспільного розвитку багатьох країн світу модель держави, що заснована на принципах свободи, справедливості та солідарності.


Закликаємо усіх небайдужих громадян підтримати Соціалістичну партію України", - йдеться у повідомленні.

Реквізити на переказ коштів з будь-якого відділення банку:

Соціалістична партія України
02100, м. Київ, вул. Бажова,12
ЄДРПОУ 00011305
Печерська філія ПАТ КБ "ПриватБанк", м. Київ
МФО 300711
Рахунок 26002060407259
Призначення платежу : безповоротна фінансова допомога на підтримку діяльності партії

Кошти перераховуються виключно громадянами України.