Уряд Криму затвердив структуру свого апарату.

Четвер 01 квітня 2010 13:25

Рада міністрів АР Крим затвердила структуру свого апарату - Управління справами уряду АРК. Про це повідомляє прес-служба уряду Криму.

У його складі створено управління служби голови Радміну і Патронатної служби. До структури апарату увійшли головні управління правової політики, інформполітики, кадрової політики, а також держслужби. Крім того, до складу апарату уряду АРК увійшли управління із взаємодії із правоохоронними і контролюючими органами, внутрішньої політики, з оргпитань, із діловодства, із контролю, із роботи зі зверненнями громадян й організації їх особистого прийому, із фінансів і бухгалтерського обліку, господарського управління, із комп'ютерних систем і телекомунікацій, а також відділ адміністрування Держреєстру виборців.

Рада міністрів АРК затвердила структуру нових міністерств у межах колишньої чисельності співробітників і фонду заробітної плати відповідно до постанови Верховної Ради АРК "Про зміни в структурі органів виконавчої влади АРК".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся