Співробітників пенітенціарної системи судитимуть за розтрату 200 тис. грн держкоштів

НовиниСуспільство    19.11.2016 - 08:29
Фото: двох працівників установи виконання покарань підозрюють у корупції
Фото: двох працівників установи виконання покарань підозрюють у корупції

Заступник начальника виправної колонії укладав угоди з підприємствами з ознаками фіктивності на закупівлю дров

Слідчий відділ прокуратури Чернігівської області закінчив досудове розслідування кримінального провадження стосовно двох працівників установи виконання покарань, які звинувачуються в розтраті бюджетних коштів, підробці і підбурюванні до підробки офіційних документів і пособництво в цьому. Про це як повідомили в прес-службі прокуратури Чернігівської області.

"Досудовим розслідуванням встановлено, що в 2014 році заступник начальника виправної колонії укладав угоди з підприємствами з ознаками фіктивності на закупівлю дров для опалення закладу, в результаті чого розтратив і заволодів бюджетними коштами на загальну суму майже 200 тис. грн", - йдеться в повідомленні.

Як пояснили в прокуратурі, для реалізації злочинного умислу певний відсоток від загальної суми договору міліціонер надіслав постачальнику, а також залучив свого колегу, який вносив завідомо неправдиві відомості в офіційні документи, чим сприяв оволодінню бюджетними коштами.

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні для розгляду направлено до суду.

Нагадаємо, у Полтавській області старшого лейтенанта військової частини заарештували за хабарництво.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Міськрада Мукачевого незаконно виплатила понад 700 тис. бюджетних коштів Держрезерв заперечує розтрату 257 млн гривень держкоштів
On Top