Працівники підрозділу КМДА привласнили понад 15 млн гривень, - поліція

НовиниНадзвичайні події    25.11.2016 - 16:31
Фото: чиновники КМДА присвоїли 15 млн гривень
Фото: чиновники КМДА присвоїли 15 млн гривень

Встановлено, що керівник структурного підрозділу КМДА придбав 28 квартир у столиці

Співробітники одного з підрозділів Київської міської держадміністрації присвоїли на закупівлі дизпалива понад 15 млн гривень. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції.

Бюджетні кошти чиновники легалізували шляхом придбання нерухомості. Зазначається, що до складу злочинної групи входили посадові особи держустанови і керівники комерційних структур. Троє її учасників заарештовано.

КМДА

Фото: чиновники КМДА присвоїли 15 млн гривень

Так, в групу махінаторів входили 4 чиновника структурного підрозділи КМДА та 2 керівника комерційних структур. Організували незаконну схему привласнення керівники обох структур.

"Чиновники структурного підрозділу КМДА систематично укладали з зазначеними підприємствами угоди на постачання дизельного палива для опалення своїх приміщень. У договорах заздалегідь завищували обсяги палива, хоча фактично отримували необхідне для функціонування установи кількість. Сплачені за надлишки кошти розподілялися між членами групи", - йдеться в повідомленні.

Протягом 2013-2016 років за зазначеною схемою злочинці привласнили понад 15 млн гривень.

Встановлено, що керівник структурного підрозділу КМДА придбав 28 квартир у столиці. Загалом правоохоронці провели 18 обшуків.

Правоохоронці вилучили більше 200 тис. гривень та документацію, що підтверджує злочинну діяльність зазначених осіб.

За даним фактом було порушено кримінальне виробництво за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, Служба безпеки України попередила нанесення 15 мільйонів доларів економічного збитку білоруського автомобільного заводу "МАЗ".

On Top