СБУ попередила нанесення 15 млн доларів збитків білоруському заводу "МАЗ"

НовиниНадзвичайні події    22.10.2016 - 15:44
Фото: автомобілі марки "МАЗ"
Фото: автомобілі марки "МАЗ"

Зокрема при постачанні в Україну 150 вантажних автомобілів та причепів до них

Служба безпеки України попередила нанесення 15 мільйонів доларів економічних збитків білоруському автомобільному заводу "МАЗ". Шахрайській дії, що могли призвести до негативних наслідків для міжнародного іміджу держави, попередила спецслужба спільно з поліцією, повідомляє прес-центр СБУ.

Зазначено, що у 2013 році керівники комерційної структури уклали договір із офіційним представником ВАТ "Мінський автомобільний завод" в Україні на постачання 150 вантажних автомобілів марки МАЗ та причепів до них вартістю понад 15 млн доларів США.

"Отримані вантажівки були продані іншим підприємствам, а одержані кошти зловмисники перевели у готівку з використанням підставних комерційних структур та привласнили", - йдеться в повідомленні.

Фото: вилучені автомобілі "МАЗ" в Україні

Повідомляється, що протягом 18-19 жовтня 2016 року оперативники спецслужби із залученням фахівців підприємства-виробника провели низку обшуків на автотранспортних підприємствах Хмельницької, Запорізької, Миколаївської, Черкаської, Кіровоградської та Чернігівської областей.

"За результатами обшуків вилучено більше 100 вантажівок, що знаходилися в розшуку", - доповіли у відомстві.

Наразі відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 190 КК (шахрайство). Слідчі дії тривають.

Нагадаємо, раніше правоохоронці повідомляли про проведення низки обшуків у справі про нанесення збитків "Укрзалізниці".

On Top