Стан води на Дністрі поки не перевищує граничних норм, - Держводгосп.

Стан води на Дністрі поки не перевищує граничних норм, але ризики забруднення відходами з Калуша зростає, повідомив під час прес-конференції перший заступник голови Державного комітету водного господарства Микола Бабич, передає кореспондент РБК-Україна. За його словами, вода у Дністрі постійно проходить обстеження, є належні експертні оцінки, але ситуація може швидко змінитися через потрапляння отрутних речовин у підземні води.

М.Бабич підкреслив, що сховища, в яких зберігаються розсоли хімічного виробництва, фільтрує річка Сівка, внаслідок чого вони потрапляють у підземні горизонти і можуть разом із ґрунтовими водами потрапити у Дністер.  

Представник Держводгоспу підтримує ініціативу надання цій зоні спеціального статусу и термінове виділення грошей з державного бюджету на протифільтраційні заходи. "Треба нарощувати дамбу, проводити протифільтраційні заходи, щоб не було впливу на підземні горизонти, інші заходи стосовно біологічних вимог", - відзначив М.Бабич.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся