Згідно з опитуваннями, більшість греків виступають за євро і проти позачергових виборів

НовиниСуспільство    06.11.2011 - 17:37

За збереження євро і проти проведення позачергових виборів висловилося більшість греків. Згідно з опитуваннями, 52% респондентів підтримують пропозицію про формування уряду національної єдності, пише Deutsche Welle.
Переважна більшість громадян Греції хотіли би зберегти в країні євро в якості валюти. Як повідомляє в неділю, 6 листопада, агентство AFP з посиланням на результати опитування, проведеного газетою Protothema, 78% респондентів вважають за краще, щоб платіжним засобом в країні, як раніше, залишалося євро. Лише 11% висловили бажання повернутися до драхмі. В ході опитування газети Ethnos число прихильників загальноєвропейської валюти виявилося ще вище - 81%.
Більшість греків також висловилися в підтримку ідеї формування в країні уряду національної єдності. В ході опитування цю пропозицію позитивно розцінили 52% респондентів. На їх думку, такий кабінет здатний більш ефективно вирішувати завдання, пов'язані з подоланням боргової кризи. В той же час 36% висловилися за проведення позачергових парламентських виборів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top