SOCAR оцінює прогнозовані запаси вуглеводнів Азербайджану в 10 млрд т умовного палива

П'ятниця 13 липня 2012 15:32

Прогнозовані запаси вуглеводнів Азербайджану оцінюються в 10 млрд т умовного палива. Про це повідомив глава SOCAR (Держнафтокомпанія Азербайджану, ДНКАР) Ровнаг Абдуллаєв у ході зустрічі зі студентами, передає Trend. При цьому велика частина нафтогазових запасів, за його словами, зосереджена на родовищах "Шах Деніз" і "Азері-Чираг-Гюнешлі".

Доведені запаси вуглеводнів, як зазначив Абдуллаєв, становлять 4,5 млрд т. Він також повідомив, що в 2013 р. планується розпочати будівельні роботи в рамках проекту другої стадії розробки конденсатного родовища "Шах Деніз" в азербайджанському секторі Каспію.

До складу SOCAR входять виробниче об'єднання "Азнєфть" (підприємства з видобутку нафти і газу на морі і суші), виробниче об'єднання "Азерікім'я" (підприємства хімічної промисловості), виробниче об'єднання "Азерігаз" (розподіл газу).

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що SOCAR планує до початку 2013 р. збільшити кількість АЗК на території України в 3,3 рази - до 100 одиниць.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся