Соболєв наполягає на прийнятті закону про покарання осіб за фінансування сепаратизму

Вівторок 05 серпня 2014 18:40

Нові призначення у владі не відповідають принципам люстрації. Про це заявив сьогодні на брифінгу в Українському кризовому центрі керівник парламентської фракції "Батьківщина" Сергій Соболєв.

"Абсолютний нонсенс, коли ДУС очолює колишня людина Черновецького, яка проводила так звані оборудки у місті Києві. Крім того, зараз є низка прикладів, коли на подання голів ОДА готують людей, яких можна назвати ставлениками Юри Єнакіївського чи Артема Пшонки, чи таких, що мають причетність до корупційних схем Олександра Януковича", - наголосив він.

За словами Соболєва, саме тому дуже важливо, щоб процес люстрації відбувався всебічно і на всіх рівнях.

"Наша партія, наприклад, розпочала цей процес ще 2010 року, і за порушення етичних норм зараз виключено 1500 осіб. Ми закликаємо всі політичні сили вчинити те саме", - наголосив він.

Соболєв також вважає за необхідність першочергово ухвалити законопроект щодо покарання осіб, які розпалювали сепаратистські рухи та фінансували їх.

"Це один із 9 законів, які ми вважаємо першочерговими поряд із законом про необхідність ратифікації угоди з ЄС, про введення санкцій проти РФ, про прокуратуру, тощо. За законом про десепаратизацію ці люди не матимуть права займатися політикою", - підкреслив керівник фракції "Батьківщина".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся