СММ ОБСЄ зафіксувала в Донецькій області 500 вибухів

НовиниНадзвичайні події    27.11.2016 - 06:39
Фото: у Донецькій області за останні дні зафіксовано 500 вибухів
Фото: у Донецькій області за останні дні зафіксовано 500 вибухів

У Луганській області за звітний період не зафіксовано порушень перемир'я

У Донецькій області зафіксовано 500 вибухів і більшість з них в районі Авдіївка-Ясинувата. Про це йдеться у звіті Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ станом на 19:30 25 листопада.

Спостерігачі ОБСЄ зазначають, що понад 300 вибухів - зафіксовані в районі Авдіївка - Ясинувата - зруйнований аеропорт Донецька, ще 170 - на схід від Маріуполя.

Так, 24 листопада спостерігачі зафіксували 40 вибухів за 8-10 км на північний захід від центру Донецька, а 25 вересня - 73 вибухи за 4-10 км на північ і захід від залізничного вокзалу на півночі Донецька.

Водночас у Луганській області за звітний період СММ ОБСЄ не зафіксувала порушень перемир'я.

У звіті також підкреслюється, що доступ місії згідно з рамковою угодою від 21 вересня до пунктів розведення озброєнь у Станиці Луганській, Золотому-Первомайську та Петровському залишається обмеженим.

"Всупереч рішенню контактної групи, спостерігачі не помітили жодних ознак подальшого розведення сил і засобів або будь-якої діяльності з розмінування в трьох пунктах протягом звітного періоду", - повідомили в СММ.

Нагадаємо, раніше перший заступник СММ ОБСЄ в Україні Олександр Хуг заявив, що близько 600 тис. жителів Луганської області можуть залишитися без електрики та опалення на Різдво.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top