Зміна акціонерів "Кредитпромбанку" зміцнить довіру вкладників до банківської системи, - експерт

НовиниЕкономіка    24.12.2012 - 12:23

Угода про купівлю 100% акцій «Кредитпромбанку», яке підписав бізнесмен Микола Лагун з групою іноземних інвесторів і співвласниками концерну «Енерго», підвищить довіру вкладників до української банківської системи. Таку думку в коментарях РБК-Україна висловив президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко.

На його думку, після введення тимчасової адміністрації в банк «Таврика» та ряді експертних заяв у ЗМІ про складні часи для банківської системи, вкладникам був потрібен позитивний сигнал. «Купівля банків - найкращий ознака того, що банківська система має перспективи розвитку», - вважає Охріменко.

За його словами, зараз відбувається зміна фінансової моделі діяльності банків - з українського ринку виходять інвестори, які покладалися на дешеві гроші з ринків західної Європи, і на їх місце приходять українські групи, які вміють працювати на під стильних фінансових ринках, і можуть обслуговувати дорогі депозити.

На думку голови правління «Укрсоцбанку» Бориса Тимонькіна, новий власник «Кредитпромбанку» здатен забезпечити нормальну роботу фінустанови, внести необхідні кошти в його капітал і утримати клієнтів у банку. За словами банкіра, ця угода може дати гарну синергію «Дельта Банку», який, в разі злиття з «Кредитпромбанком», зможе вийти на п'яте в системі місце за обсягами активів і суттєво збільшити свою інвестиційну привабливість.

Читайте також: Микола Лагун придбав 100% "Кредитпромбанку" за 1 дол

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top