Служби автодоріг в обхід Prozorrо оголосили тендери на 1,5 млрд грн, - "Укравтодор"

НовиниІнфраструктура    03.08.2016 - 23:27
Фото: деякі обласні Служби автодоріг відкрито нехтують вказівками та дорученнями
Фото: деякі обласні Служби автодоріг відкрито нехтують вказівками та дорученнями

Наразі проводяться роботи щодо встановлення причин та обгрунтувань розміщення оголошень про закупівлі в період з 27 по 29 липня саме за "паперовою" процедурою

Служби автомобільних доріг Київської, Закарпатської та Черкаської областей в період з 27 по 29 липня оголосили державні закупівлі на загальну суму близько 1,5 млрд грн. Про це йдеться повідомленні прес-служби "Укравтодору".

Зокрема, зазначається, Служба автомобільних доріг у Київській області оголосила чотири процедури закупівлі загальною вартістю понад 944,5 млн грн, Служба автомобільних доріг у Закарпатській області  - на 320 млн грн, а Служба автомобільних доріг у Черкаській області - на понад 62 млн грн.

"Дана інформація стала відомою Т.в.о. голові "Укравтодору" Євгенію Бараху саме завдяки запровадженню в агентстві системи контролю за проведенням державних закупівель. Під час проведення моніторингу закупівель було виявлено, що виконання робіт по даним процедурам заплановано протягом 2016-2017 років, а в Закарпатській області - 2016-2018. Отже терміновість проведення цих тендерів не обґрунтована, відповідно виникають питання щодо їх прозорості", - підкреслюють в "Укравтодорі".


В організації наголошують, що деякі обласні Служби відкрито нехтують вказівками та дорученнями.

Окрім цього, зазначається, що наразі проводяться роботи щодо встановлення причин та обгрунтувань розміщення оголошень про закупівлі в період з 27 по 29 липня 2016 року саме за "паперовою" процедурою.

"Я вимагаю пояснень від керівників та членів тендерних комітетів. Мені незрозуміло, чим обумовлена нагальність початку процедур зазначених закупівель. В цих службах мною особисто будуть проведені додаткові перевірки на предмет як дотримання антикорупційного законодавства, так і зловживання службовим становищем. Про результати обов’язково повідомлю громадськість та правоохоронні органи", - зазначив глава "Укравтодору" Євгеній Барах.

Нагадаємо, глава "Укравтодору" розповів, як підвищувалися ціни на закупівлю матеріалів.

 

Барах заявив про спробу проникнення невідомих у будівлю "Укравтодору" "Яндекс" почав попереджати водіїв про перевищення швидкості
Читайте в розділі

Рада провалила зміни до Митного кодексу для сприяння розвитку судноплавства

Рада планує розширити коло суб’єктів, судна яких мають право плавання під держпрапором

Рада прийняла за основу законопроект про перевезення небезпечних вантажів

On Top