Слідчий комітет РФ розслідує 104 справи по Донбасу

НовиниПолітика    20.03.2017 - 16:30
Фото: Слідчий комітет РФ
Фото: Слідчий комітет РФ

У Слідчому комітеті РФ розслідують справи проти українських посадових осіб

Слідчий комітет Росії розслідує 104 кримінальні справи про події на Донбасі, 76 з них з'єднані в одне провадження по справі про застосування заборонених засобів і методів ведення війни в Донбасі. Як передає ТАСС, про це заявив голова Слідчого комітету РФ Олександр Бастрикін.

Він зазначив, що кримінальні справи порушено у тому числі щодо працівників Генеральної прокуратури України, депутатів Верховної ради, керівного складу ЗСУ.

"Слідчим комітетом у 2015-2017 роках порушені і розслідуються кримінальні справи стосовно посадових осіб Генпрокуратури України, голови Служби безпеки України. Наливайченко, депутатів Верховної Ради України В. Фаріон, А. Геращенка, інших керівників і політичних діячів, а також керівного складу збройних сил цієї держави", - сказав Бастрикін.

За його словами, наявні в органів слідства факти і докази злочинної діяльності, вже зібрані російським Слідкомом, підтверджують наявність в їх діях ознак кількох злочинів, передбачених КК РФ.

"В даному контексті можна говорити про посягання на життя і здоров'я мирних громадян Донбасу, недоторканність особи та інші права і свободи громадян Росії, з різних причин законно перебувають на Україні і підданих на її території протиправним посяганням. Ці протиправні дії найвищих посадових осіб України пов'язані з застосуванням зброї масового ураження та інших заборонених міжнародним правом засобів і методів ведення війни і, таким чином, порушенням цілого ряду міжнародних договорів", - додав Бастрикін.

Нагадаємо, Слідчий комітет Російської Федерації відкрив чергову кримінальну справу проти українських військових на Донбасі.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Бойовики на Донбасі закликають військовозобов'язаних віком до 50 років на збори, - розвідка Російське командування на Донбасі привласнює частину "зарплати" бойовиків, - розвідка
On Top