ru ua

Слідчий комітет РФ встановив причетних до скоєння військових злочинів на Донбасі

Слідчий комітет Росії встановив причетних до скоєння військових злочинів на Донбасі в ході проведення антитерористичної операції.

Слідчий комітет Росії встановив причетних до скоєння військових злочинів на Донбасі в ході проведення антитерористичної операції. Про це повідомляє прес-служба Слідкому.

"Зокрема, у вбивстві оператора "Першого каналу" Анатолія Кляна підозрюється командир дивізіону донецького зенітного ракетного полку полковник Маламен, який, за версією слідства, особисто віддав наказ стріляти на поразку у цивільних осіб, в результаті якого і був убитий Анатолій Клян", - йдеться в повідомленні.

За даними слідства, до проведення "каральної операції" причетні начальники армійської авіації України Пиструга, Сліпченко, а також командувач військами оперативного корпусу "Північ" Колесник, командир 51-ї окремої механізованої бригади Яцков, командир артилерійської групи Папченко, льотчики Збройних сил України Мамчур, Погорілий, Алимжиев і Іщенко, а також командири і керівники батальйонів "Азов", "Айдар", "Дніпро", "Донбас" Шпар, Гончар, Мельничук, Береза, Семенченко і ряд інших осіб з числа командувачів складу військовослужбовців Збройних сил України, керівники та члени Національної гвардії та "Правого сектора".

"У рамках слідчо-оперативних заходів будуть прийняті всі вичерпні заходи для встановлення місцезнаходження перерахованих осіб та проведення з ними, як і з обвинуваченою у цій справі Савченко, подальших слідчих дій. У нас є тверде переконання в тому, що ніхто з причетних до каральної операції на південному сході України, у тому числі і до вбивств російських громадян, не повинен і не піде від відповідальності. І ті, хто причетний до цього, починаючи від виконавців і закінчуючи замовниками, повинні про це знати", - зазначили в Слідкомі.