Ситуація на фондових ринках на поточному тижні буде залежати від новин з Європи та макроекономічної статистики із США, - аналітики

На поточному тижні настрій інвесторів буде як і раніше сильно залежати від новин з Європи та макроекономічної статистики в США, а також від фінансових показників найбільших американських банків за третій квартал, вважають аналітики інвестиційної компанії «Трійка Діалог».

Відзначимо, в найближчі тижні очікуютьcя макроекономічний звіт Китаю (18 жовтня), саміт лідерів ЄС (23 жовтня), засідання Комітету з відкритих ринків ФРС США (1-2 листопада) і конференцію "великої двадцятки" (3-4 листопада).

За словами експертів, якщо підсумки цих заходів будуть сприятливі для ринку, то можна буде з високим ступенем ймовірності очікувати, що позитивні тенденції, що намітилися в жовтні, збережуться до початку грудня. «Однак розраховувати на продовження ралі надалі означало б видавати бажане за дійсне: інвестори побоюються, що в першому кварталі 2012 р. всі негативні фактори, довлевшіе над ринком до недавнього часу, знову набудуть актуальності», - прогнозують аналітики.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся