Сили НАТО здійснили авіаудари по військовому кораблю, пришвартованному біля причалу в Тріполі

Середа 10 серпня 2011 06:11

Представник НАТО з військової операції в Лівії Ролан Лавуа повідомив, що сили НАТО 8 серпня здійснили авіаудари по військовому кораблю, пришвартованному біля причалу в Тріполі, передає "Сіньхуа".

"Цей корабель радянського виробництва отримав серйозні пошкодження в ході ударів", - повідомив Лавуа.

За його словами, військові НАТО раніше помітили, що війська Муамара Каддафі знімають з борту корабля військове обладнання та перевозять боєприпаси на іншу військову платформу, тому і вирішили зробити авіаудари по кораблю.

Після початку військової операції проти Лівії, військові кораблі Лівії могли перебувати тільки біля причалів, оскільки весь морський і повітряний простір країни опинився під контролем військ НАТО. 19 травня цього року НАТО здійснило удари по трьом причалам, в ході яких бомбардувало 8 військових кораблів Лівії.

Нагадаємо, 8 серпня сили НАТО також здійснили авіаудари по одному селищу біля західного міста Злітен, після чого представник лівійського уряду заявив, що в результаті цих ударів в селищі загинули 85 місцевих жителів. У відповідь на це Лавуа сказав, що удари НАТО були націлені на військовий об'єкт і поки немає доказів того, що вони призвели до жертв серед мирних жителів.

Військова операція НАТО проти Лівії триває вже більше чотирьох місяців, однак особливого прогресу в бойовій обстановці з обох боків не спостерігається: війська Каддафі все ще контролюють столиці Тріполі, а сили опозиції за підтримки НАТО намагаються здійснювати наступ на столицю з різних сторін, однак зайняти її їм не вдається. 10 серпня Рада НАТО проведе нараду на рівні послів для обговорення подальшого розвитку військової операції, дасть оцінку останнім розвитку ситуації і вивчить заходи по виведенню положення з глухого кута.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся