Сили АТО відійшли з Жданівки, Розовки та Юнокомунарівська, - РНБО

Сили антитерористичної операції відійшли з Жданівки, Розовки та Юнокомунарівська (Донецька область).

Сили антитерористичної операції відійшли з Жданівки, Розовки та Юнокомунарівська (Донецька область). Про це заявив спікер інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко.

"З метою вирівняти лінію, яка зараз контролюється українськими військовими, було прийнято рішення про передислокацію наших підрозділів на нові позиції і їх зміцнення для подальшого контролю обстановки", - зазначив Лисенко.

За його словами, дані заходи були прийняті також і для того, щоб уникнути можливого оточення українських військ у цих населених пунктах.

Щодо можливого відходу сил АТО з аеропорту Донецька, Лисенко зазначив, що дане питання буде розглянуто після повного припинення вогню.

Раніше повідомлялося, що терористи зайняли Жданівку, а українські війська організовано відійшли з Єнакіївського району.

Як заявили в РНБО, відвід українських військ з буферної зони на Донбасі буде можливий тільки синхронно з військами Росії.

Нагадаємо, вчора в Мінську учасники тристоронньої контактної групи підписали меморандум, згідно з яким позиції сторін у зоні антитерористичної операції закріплюються по лінії на 19 вересня.

Сили АТО відійшли з Жданівки, Розовки та Юнокомунарівська, - РНБО

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся