Швейцарський франк може бути прив'язаний до євро, - експерти

Швейцарський Центробанк (SNB) розглядає різні заходи грошової політики, які зможуть послабити франк. «Його (франка) курс занадто сильно завищений по відношенню як до євро, так і до долара», - сказав в інтерв'ю Tagesanzeiger віце-президент SNB Томас Йордан. При цьому він не виключив можливості прив'язки курсу франка до євро.
«Доки це може забезпечити довгострокову цінову стабільність, ми маємо право робити будь-які кроки, що впливають на курс валюти», - сказав банкір, передає РБК daily.
Але Йордан поки покладає великі надії на збільшення ліквідності, яка, за його словами, краще від агресивної інтервенції.
А, за словами валютного аналітика Commerzbank Ю-На Парк, SNB розглядає ще один варіант боротьби із сильним франком - введення негативної ключової ставки. Але, поки ринки відчувають сильні коливання, інвестори розглядають франк як надійний притулок, тому негативна ставка їх навряд чи налякає і виявиться малоефективною.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся