Швейцарія заморозила десятки мільйонів франків на рахунках осіб, близьких до скинутого єгипетському керівництву

Субота 19 лютого 2011 10:26

Влада Швейцарії заморозили "десятки мільйонів франків" на рахунках осіб, близьких до скинутого єгипетського керівництва. Минулого тижня швейцарський уряд заявив, що "заморозить будь-які існуючі рахунки" екс-президента Єгипту Хосні Мубарака, його дружини Сюзанни, їх двох синів і їхніх дружин, а також політиків, близьких до цих людей, повідомляє РБК.
Тоді влада Швейцарії не уточнила, існують чи ні насправді ці рахунки. Наразі Міністерство закордонних справ цієї країни розповсюдило заяву, де йдеться, що "кілька десятків мільйонів франків, що належать особам, зазначеним у попередньому повідомленні уряду (випущеному минулого тижня) були заблоковані". Подробиць в коментарях швейцарського МЗС не міститься.
Швейцарія стала першою країною Європейського Союзу, яка заморозила активи колишнього єгипетського Президента і близьких йому людей.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся