Штайнмайер визнав проведення виборів на Донбасі неможливим

НовиниПолітика    13.10.2016 - 14:49
Фото: Франк-Вальтер Штайнмайер
Фото: Франк-Вальтер Штайнмайер
Для проведення виборів на Донбасі потрібно підвищити безпеку, - ПАРЄ ПАРЄ відмовилась від швидкої процедури зміни регламенту Асамблеї на догоду РФ, - Ар'єв

Міністр вважає, що причетним до анексії Криму російським депутатам не місце в ПАРЄ

Проведення виборів в окремих районах Донецької та Луганської областей найближчим часом не представляється можливим, вважає міністр закордонних справ Німеччини, голова Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) Франк-Вальтер Штайнмайер. Про це на своїй сторінці в Facebook пише керівник української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Володимир Ар'єв.

"Я поставив кілька запитань Штайнмайеру. Він визнав, що проведення виборів на Донбасі зараз неможливо. Визнав, що зараз не вдається домовитися про особливий статус ОРДЛО", - написав Ар'єв.

Він додав, що Штайнмайер закликав створити умови для повернення делегації Росії в ПАРЄ, але і Москва повинна відповідати умовам Ради Європи.

 

Щойно я поставив кілька питаннь Штайнмаєру. Він визнав що проведення виборів на Донбасі зараз неможливе. Визнав що зараз...

Опубліковано Volodymyr Ariev 13 жовтня 2016 р.

За словами Ар'єва, голова ОБСЄ зазначив, що російські депутати, які мали відношення до анексії Криму, не повинні брати участь в Асамблеї.

Нагадаємо, раніше Ар'єв повідомив, що члени ПАРЄ не хочуть повернення делегації РФ у пленарний зал.

Читайте в розділі

Туск ще розраховує на проведення торгового саміту між ЄС і Канадою в четвер

Шотландія має намір запропонувати "гнучкий" сценарій Brexit

Норвегія та ще три країни продовжили санкції проти Росії

On Top