ua en ru

Шрі-Ланка скасувала візовий збір для українців

Шрі-Ланка скасувала візовий збір для українців Ілюстративне фото (flickr.com Nazly Ahmed)

Туристам в аеропорту будуть видавати безкоштовну 30-денну візу

З 1 серпня влада Шрі-Ланки відмінили візовий збір для громадян 48 країн, включаючи українців. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на News in Asia.

Як повідомлення, від нині отримання візи по прибуттю в аеропорт буде безкоштовним. Раніше українці були змушені платити 40 доларів.

Туристам буде видана безкоштовна 30-денна віза, і якщо кому-небудь з мандрівників знадобиться продовження, вони повинні будуть сплатити її продовження.

За словами міністра імміграції та еміграції Пасана Ратнаяке, туристи, які хочуть відвідати Шрі-Ланку, можуть отримати дозвіл на візу, надавши всю необхідну інформацію електронним способом, відвідавши веб-сайти посольств Шрі-Ланки в своїх країнах.

Нагадаємо, раніше РБК-Україна повідомляло, що Міністерство закордонних справ України повідомило про розширення мережі візових центрів країни за кордоном. В доповнення до існуючих 56 візовим центрам відкриваються 18 нових центрів в 16 країнах світу.

Крім того, Міністерство закордонних справ Фінляндії заявило, що з 1 вересня країна перестане оформляти шенгенські візи жителям Російської Федерації у спрощеному порядку.