Фінляндія посилила отримання віз для росіян

Фінляндія посилила отримання віз для росіян
Ілюстративне фото (sl-on-iq livejournal com)

Тепер жителям Росії до заяви потрібно буде докласти квитки та бронювання готелю

Міністерство закордонних справ Фінляндії заявило, що з 1 вересня країна перестане оформляти шенгенські візи жителям Російської Федерації у спрощеному порядку. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на "Радіо Свобода".

Як повідомляється, дипломатичні установи Фінляндії почнуть дотримуватися загальноприйнятої практики країн ЄС щодо документів, необхідних для візових заяв.

"Посольство Фінляндії в Москві, Генеральне консульство Фінляндії в Санкт-Петербурзі, а також представництва в Петрозаводську і Мурманську почнуть дотримуватися загальноприйнятої практики країн ЄС щодо документів, необхідних для візових заяв", - йдеться в повідомленні.

Нові правила означають, що жителям Санкт-Петербурга, Карелії, Мурманської області та інших прикордонних регіонів Російської Федерації тепер недостатньо буде просто заповнити заяву на видачу візи, додати до неї страховку і сплатити консульський збір. Їм також треба буде підтверджувати співробітникам консульства план своєї поїздки і наявність коштів на неї.

До заяви потрібно буде докласти квитки та бронювання готелю, а якщо їх немає - письмово описати маршрут. Також консульство попередило, що може зажадати довідку про доходи, виписку з банку або документи, що підтверджують наявність нерухомості в Росії: документи повинні підтвердити платоспроможність туриста. Звітувати про своє благополуччя повинні будуть і ті, хто їде в гості до родичів, які проживають в ЄС них раніше таких документів не вимагали.

З чим пов'язана зміна правил оформлення віз, влада Фінляндії не повідомили.

Нагадаємо, раніше РБК-Україна повідомляло, що Міністерство закордонних справ України повідомило про розширення мережі візових центрів країни за кордоном. В доповнення до існуючих 56 візовим центрам відкриваються 18 нових центрів в 16 країнах світу.

Крім того, влітку минулого року Україна відкрила візові центри у 8 містах Росії та інших країнах світу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся